Połączyła nas praca. To w pracy się poznaliśmy i to praca stała się początkiem naszej wspólnej drogi. Fotograf – amator, potrafiący zatrzymać w obiektywie bezcenne momenty i niepoprawna marzycielka z głową pełną pomysłów, to właśnie my – Magdalena i Piotr.

Oboje mamy za sobą pracę w mediach lokalnych i zawsze chcieliśmy stworzyć własny projekt, który będzie naszą odskocznią od pracy na etacie. Piotr całe życie pracował w mediach, ja bardzo krótko, biorąc pod uwagę całą historię zawodową. Dziennikarstwo jednak to nie tylko kierunek studiów, które ukończyłam, ale mój sposób widzenia świata. Radio i prasa zawsze mnie pociągały. Szczególnie pisanie. Tomy zapisanych dzienników leżą na strychu i kurzą się. Pisanie to dla mnie sposób na zrozumienie rzeczywistości, relaks i forma ekspresji.

Chcemy zająć się tematyką Kaszub. Kaszub w ujęciu takim, w jakim My widzimy i czujemy Kaszuby. Oczywiście najbliższy nam jest powiat Pucki, gdzie mieszkamy i z którego pochodzimy. Kaszub pełną gębą i poł Kaszubka z zacięciem dziennikarskim zabiorą Was w podróż po naszych Kaszubach.

Promocja naszego regionu, dobre informacje, ciekawostki i zgłębianie kultury i historii Kaszub to właśnie projekt 4stronykaszub.pl 4 Strony Kaszub to nasza przestrzeń do dzielenia się z Wami tym co uda nam się zobaczyć, dostrzec, zaobserwować.

Zapraszamy do wspólnej podróży.