AKTUALNOŚCI WYDARZENIA

Władysławowo. „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali” | 22 września

Centrum Kultury we Władysławowie zaprasza na „Najpiękniejsze piosenki z polskich filmów i seriali” – najnowszy program zespołu Piramidy Official, który zasłynął na całym świecie brawurowymi interpretacjami piosenek Bułata Okudżawy i Włodzimierza Wysockiego.

Podczas koncertu powrócicie Państwo do najbardziej znanych i lubianych ballad, melodii i piosenek filmowych jak np.: „Prawo i pięść”, „Czarne chmury”, „Jan Serce”, „Noce i dnie”, „Stawka większa niż życie”, „Polskie drogi”, „Kariera Nikodema Dyzmy”, „Lalka”, a nawet do piosenek z sienkiewiczowskiej trylogii w reż. Jerzego Hoffmana – z filmów „Potop”, „Pan Wołodyjowski” czy „Ogniem i mieczem”.

Nie zabraknie pieśni wesołych, które zaśpiewamy wspólnie jak „Ballada o Tolku Bananie” oraz poważnych – choćby jak ta z legendarnej „Lawy” w reż. Tadeusza Konwickiego. Będą także niespodzianki oraz anegdoty, które przeniosą Państwa w świat polskiego filmu. To wszystko stworzy niepowtarzalny klimat wzruszeń i humoru – zespół PIRAMIDY znany jest także z niebanalnego kontaktu i zabawnych dialogów z publicznością.

Będzie to wieczór pełen emocji, dobrego humoru i dobrej muzyki w perfekcyjnym wykonaniu wspaniałych artystów.

piątek, 22 września 2023 r., godz. 19:00

Władysławowo, Urząd Miejski, ul. Hallera 19, sala 103

wstęp wolny!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *