AKTUALNOŚCI

MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH – Trójmiasto | 3 grudnia

W życiu pewne jest niewiele rzeczy, a jedną z nich są Trójmiejskie Mikołaje na Motocyklach!
Zapraszamy do udziału w XXI już edycji tej wspaniałej imprezy charytatywnej, zarówno w roli uczestników, jak i obserwatorów/kibiców.

W pierwszą niedzielę niedzielę grudnia zbiórka pod stadionem Polsat Plus Arena w Gdańsku, skąd parada wyruszy głównymi arteriami Trójmiasta w kierunku Gdyni, by finalnie dotrzeć na Al. Jana Pawła II pod Gdyńskim Akwarium.

Ogólny harmonogram imprezy poniżej, prosimy śledzić fanpage gdzie będą publikowane dokładne godzinówki, lokalizacje i ważne informacje o sposobie poruszania się podczas imprezy. Poniższy plan czasowy jest orientacyjny.

• 08:30 – Otwarcie bramek dla MotoMikołajów
• 10:45 – Zamknięcie wjazdu i przygotowanie do startu
• 11:00 – Start Parady
[Przewidywany czas przejazdu kolumny ok 50 minut]
• 12:00 – Dojazd na metę
• 14.00 – Zakończenie imprezy

UWAGA!
Prosimy o śledzenie komunikatów na stronie mikołajowym FB, dzięki temu nikt się nie pogubi. Ponad to, mamy dla Was zapas kozackich voucherów i innych fantów, które będą licytowane na dedykowanej grupie “Mikołaje na Motocyklach – licytacje” (zapraszamy do dołączenia).

Jak pewnie zauważyliście, pojawił się link do zrzutka.pl – tak, w tym roku charytatywny kręgosłup, jakim są wpłaty od uczestników, chcemy wesprzeć szeroko zakrojoną zrzutką od kibiców i sympatyków akcji (którzy często się o taką możliwość dopominali)!

Mikołaj ma wielki wór, teraz został szeroko otwarty i liczymy na to, że pomożecie nam go zapełnić – również poprzez rozpowszechnianie wieści o zrzutce!

Mikołaje ho!

Zrzutka: https://zrzutka.pl/td672e

Wydarzenie: https://fb.me/e/1CFz9a49u

Grupa na licytacje: https://www.facebook.com/groups/1446319309272620

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *